Difference between revisions of "Overview brochure nl"
Overview brochure nl
Jump to navigation
Jump to search
| Line 93: | Line 93: | ||
{| cellpadding="2" cellspacing="0" border="1" style="vertical-align: top; background-color: rgb(245, 250, 255);" | {| cellpadding="2" cellspacing="0" border="1" style="vertical-align: top; background-color: rgb(245, 250, 255);" | ||
|- | |- | ||
| − | | [[S131. | + | | [[S131.A1_nl|S131.A1 - Bodembezetting]] |
|- | |- | ||
| − | | [[S140. | + | | [[S140.A1_nl|S140.A1 - Overzicht van de milieustatistieken]] |
|} | |} | ||
Revision as of 11:42, 6 April 2023
Analyses en studies
Algemeen
| A000.01 - Statistische studies |
| A000.02 - Working Paper |
Metadata
Algemeen
Economie en financiën
| M414.01 - De consumtieprijsindex - Basis 2004 |
Industrie
| M600.02 - Prodcom - omzettingstabellen |
Statistische gegevens
Algemeen
VERDERDOEN
Grondgebied en leefmilieu
| S131.A1 - Bodembezetting |
| S140.A1 - Overzicht van de milieustatistieken |