Difference between revisions of "Overview brochure nl"
Overview brochure nl
Jump to navigation
Jump to search
| Line 56: | Line 56: | ||
{| cellpadding="2" cellspacing="0" border="1" style="vertical-align: top; background-color: rgb(245, 250, 255);" | {| cellpadding="2" cellspacing="0" border="1" style="vertical-align: top; background-color: rgb(245, 250, 255);" | ||
|- | |- | ||
| − | | [[M414. | + | | [[M414.01_nl|M414.01 - De consumtieprijsindex - Basis 2004]] |
|} | |} | ||
| Line 63: | Line 63: | ||
{| cellpadding="2" cellspacing="0" border="1" style="vertical-align: top; background-color: rgb(245, 250, 255);" | {| cellpadding="2" cellspacing="0" border="1" style="vertical-align: top; background-color: rgb(245, 250, 255);" | ||
|- | |- | ||
| − | | [[M600. | + | | [[M600.02_nl|M600.02 - Prodcom - omzettingstabellen]] |
|} | |} | ||
Revision as of 11:23, 6 April 2023
Analyses en studies
Algemeen
| A000.01 - Statistische studies |
| A000.02 - Working Paper |
Metadata
Algemeen
Economie en financiën
| M414.01 - De consumtieprijsindex - Basis 2004 |
Industrie
| M600.02 - Prodcom - omzettingstabellen |
Statistische gegevens
Algemeen
Grondgebied en leefmilieu
| S131.A1 - Bodembezetting |
| S140.A1 - Overzicht van de milieustatistieken |