Difference between revisions of "Overview brochure nl"
Overview brochure nl
Jump to navigation
Jump to search
| Line 187: | Line 187: | ||
| [[S351.03_nl|S351.03 - Criminele statistieken van België]] | | [[S351.03_nl|S351.03 - Criminele statistieken van België]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[S351.04_nl|S351.04 - | + | | [[S351.04_nl|S351.04 - Gerechtelijke statistieken - Divers]] |
|- | |- | ||
| [[S361.A1_nl|S361.A1 - Volksgezondheid]] | | [[S361.A1_nl|S361.A1 - Volksgezondheid]] | ||
Revision as of 13:04, 19 April 2023
Analyses en studies
Algemeen
| A000.01 - Statistische studies |
| A000.02 - Working Paper |
Metadata
Algemeen
Economie en financiën
| M414.01 - De consumtieprijsindex - Basis 2004 |
Industrie
| M600.02 - Prodcom - omzettingstabellen |
Statistische gegevens
Algemeen
Grondgebied en leefmilieu
| S131.A1 - Bodembezetting |
| S140.A1 - Overzicht van de milieustatistieken |
Bevolking
Samenleving
Economie en financiën
Landbouw en aanverwante activiteiten
Industrie
Diensten, handel en vervoer
![]() |
